ÜRÜN GRUPLARI

Dragon

Zeroo

Altunay Spor

Plastik Köşeli Dambıl 8 Kg (Çift)

1 Çift Fiyatıdır.
Ürün Kodu :
0
Marka :
Altis
Fiyat:
Fiyat Sorunuz
KDV Dahil :
Fiyat Sorunuz TL


Altis Plastik Köşeli Dambıl 8kg x 2 adet

Ürün içeriği: 2 Adet 8 Kg.

Plastik Köşeli Dambıl El anatomisine uygundur.

Bu egzersiz setini kullanarak çalıştırabileceğiniz kas grupları şunlardır. Kol kaslarınız, Omuz kaslarınız, Sırt kaslarınız, Bacak kaslarınızı çalıştırabilirsiniz Kanat kaslarınızı da bu sayede geliştirebilirsiniz.

French Triceps; Uygulanışı biraz zor olsa da dikkatli ve düzenli bir şekilde uygulanırsa çok etkili bir harekettir. Dambıl la uygulanıyor olması onun evde de yapılabilir olmasını sağlıyor. Tek elle kavranan Dambıl dirsek baş yanında ve başa paralel kalacak şekilde, nefes alınarak baş arkasında sırta doğru indirilir. Nefes verilerek dirsek hiç öne ve yana kaçmadan dairevi bir hareketle dirsekler düzelinceye kadar yukarıya kaldırılır ve tekrarlara geçilir. Tüm triceps kaslarını çalıştıran bir harekettir.

Hammer Curl; Resimde de görüldüğü gibi ayakta avuç içleri vücuda dönük olarak tutulan dambıl hiç çevrilmeden kontrollü ve yavaş bir şekilde nefes verilerek kaldırarak kontrollü bir şekilde tekrar indirilir hareketin iki dambıl la yapılması önerilir birini kaldırırken diğerini indirmek de kullanılan bir metot dur. Dirseklerin hareket etmemesine özen gösterilmelidir. Alt bicepsleri çalıştıran yararlı bir harekettir.

Dambıl Concentration Curl (Konsantre Curl) ; Bench kenarına oturularak Dambıl lar normal pozisyonda kavranır ve dirsekler bacağın iç kısmana yaslanır , nefes verilerek ağırlıklar omuza kaldırılır tam kasılma hissedilince nefes alınarak başlangıca dönülür. Yine alt uçları çalıştıran yükselten bir harekettir. Dumbbell Curl (Ayakta Dambıl Kaldırma) ; Ayakta avuç içleri yukarı bakacak şekilde her iki ele alınan Dambıl'ar, nefes verilerek vücut yanından omuz istikametine doğru çift olarak veya tekli sıra ile kaldırılır. Nefes alınarak indirilir. Dambıl'ların biri indirilirken, diğeri omuz istikametine doğru yükselir ve hareket esnasında dirsekler vücut yanında sabit kalır. Önemli olan dirseklerin sabit kalması ve hareketin yavaş ve kontrollü yapılmasıdır. Ayrıca Dambıl lar kaldırılırken bileklerden bükülerek düzeltilmesi ve indirilirken tekrar döndürülmesi bilek kasları üzerinde yardımcı bir etki yapar. Bu hareket incline bench (yatık sırada) de uygulanabilir.Müşteri Destek Merkezi

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Yorum Yapabilirsiniz ( telefon ve mail bilgileriniz yayınlanmayacaktır.)

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Daha önce yapılmış yorum yok. İlk yorumuz siz yapabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir
ilginizi çekebilir
DRAGON BODY-20
fiyat sorunuz
detay
Krom Plaka 2,5 Kg
fiyat sorunuz
detay
DRAGON BODY-10
fiyat sorunuz
detay
Krom Plaka 5 Kg
fiyat sorunuz
detay

 
 
 
Dragon Zeroo Trump DHS Adidas Schutt Nittaku Eleiko Gymnova Senoh
-Üyelik Sözleşmesi -Satış Sözleşmesi -Ödeme ve Teslimat -Gizlilik ve Güvenlik -İade Şartları -Tüketicinin Korunması Kanunu -İptal Prosedürü