ÜRÜN GRUPLARI

Dragon

Zeroo

Altunay Spor

Kum Torbası 120x35 Pvc (Kırmızı)

Dragon 120x35 cm Pvc Kum Torbası Kırmızı
Ürün Kodu :
12035-P
Marka :
Dragon
Fiyat:
Fiyat Sorunuz
KDV Dahil :
Fiyat Sorunuz TL


KUM TORBASI DOLU KULLANIMA HAZIRDIR..
ASKI ZİNCİR TAKIMI ÜZERİNDEDİR
 

600 gr/m² Kırmızı Yırtılmaz astarlı PU den üretilmiş, dolu-aksesuarlı, 45 cm. logomuz baskılı: 120x35 cm. Bu matarial Türkiye'ye ilk defa Firmamız tarafından getirilmiştir.

120x35 cm. boyutlu ürünümüzde Azo-free belgeli Kırmızı Yırtılmaz astarlı PU sıvalı 1100 dtex iplikten (±%3) 600 gr/m² ağırlıkta mamul deri görünümlü PU kullanılmaktadır. Torbanın üst kenarına Torba asma ve taşıma işlevini görecek deri takviyeli, 6 mm. kalınlığında 4 adet üçgen halkalar geçirilen kendi kumaşından aparatlar monte edilmiştir.

Torbamızın içi taranmış kumaş elyafları ile doldurulur. Üst kapak içine darbeler esnasında torbada oluşacak tozların dışarı çıkmasını önleyici astar monte edilmiştir. Elyafların üzeri astar ile örtülerek fermuar kapatılır. 6 mm. kalınlığında 30 cm. uzunluğunda 4 adet zincirlerin birer ucu, 6 mm. kalınlığındaki 4 adet (S) halka ile üçgen halkalara bağlanırlar.

zincirlerin diğer uçları 7 mm. kalınlığındaki özel yapım fırdöndünün açık ucundan geçirilmiştir. Kum torbasının asılacağı tavandaki yer tespit edildikten sonra 10 mm. kalınlığındaki matkap ucu ile tavan delinerek dubel monte edilir. Bu işlem ?Asma? tavanlarda uygulanamaz. Soruna başka çözümler düşünülmelidir.

Ev kullanımlı ve bireysel çalışmalar için hazırlanmış torbamızın dolu ağırlığı yaklaşık 35-40 Kg. gelmektedir. Antrenmanlarınızda başarılar dileriz.

Önemli notumuz: Kum torbalarını tavana asmadan önce lütfen (S) halkaların açıklıklarını kontrol ederek gerekli kapanmanın çekiç vs. ile sert darbeler altında sıkıştırılması gerekir.

 

Renk: Kırmızı

Ebatlar: 120 cm x 35 cm
Ağırlık : 35-40 Kg Yaklaşık
  
Önemli bilgiler
 
Boks Torbası egzersizi torba eldiveni yada boks eldiveni ile yapılmalıdır.
Dikkat etmeniz gereken vuruşlarda bileğinizi bükerek inciltmemeniz.

 

 


Müşteri Destek Merkezi

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Yorum Yapabilirsiniz ( telefon ve mail bilgileriniz yayınlanmayacaktır.)

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Daha önce yapılmış yorum yok. İlk yorumuz siz yapabilirsiniz.
Dragon Zeroo Trump DHS Adidas Schutt Nittaku Eleiko Gymnova Senoh
-Üyelik Sözleşmesi -Satış Sözleşmesi -Ödeme ve Teslimat -Gizlilik ve Güvenlik -İade Şartları -Tüketicinin Korunması Kanunu -İptal Prosedürü