ÜRÜN GRUPLARI

Dragon

Zeroo

Altunay Spor

Angle Kum Torbası - Salon Kullanımına Uygun

Salon Kullanımına Uygun Kum Torbası
Ürün Kodu :
1061-P
Marka :
Dragon
Fiyat:
Fiyat Sorunuz
KDV Dahil :
Fiyat Sorunuz TL


 DRAGON KUM TORBASI DOLU KULLANIMA HAZIRDIR  Siyah&Turuncu 130x40


 

600 gr/m² Siyah&Turuncu Yırtılmaz astarlı PU den üretilmiş, dolu-aksesuarlı, 35 cm. logomuz baskılı: 130x40 cm. Bu metarial Türkiye'ye ilk defa Firmamız tarafından getirilmiştir.

130x40 cm. boyutlu ürünümüzde Azo-free belgeli Siyah&Turuncu Yırtılmaz astarlı PU sıvalı 1100 dtex iplikten (±%3) 600 gr/m² ağırlıkta mamul deri görünümlü PU kullanılmaktadır. Torbanın üst kenarına Torba asma ve taşıma işlevini görecek deri takviyeli, 6 mm. kalınlığında kendi kumaşından aparatlar monte edilmiştir.

Torbamızın içi taranmış kumaş ve deri kırpıkları ile doldurulur. Üst kapak içine darbeler esnasında torbada oluşacak tozların dışarı çıkmasını önleyici astar monte edilmiştir. Elyafların üzeri astar ile örtülerek fermuar kapatılır. 6 mm. kalınlığında 30 cm. Kum torbasının asılacağı tavandaki yer tespit edildikten sonra 10 mm. kalınlığındaki matkap ucu ile tavan delinerek dubel monte edilir. Bu işlem Asma tavanlarda uygulanamaz. Soruna başka çözümler düşünülmelidir.

Salon kullanımlı ve bireysel çalışmalar için hazırlanmış torbamızın dolu ağırlığı yaklaşık 55 Kg. gelmektedir. Antrenmanlarınızda başarılar dileriz.

 

Önemli notumuz: Kum torbalarını tavana asmadan önce lütfen (S) halkaların açıklıklarını kontrol ederek gerekli kapanmanın çekiç vs. ile sert darbeler altında sıkıştırılması gerekir.
Spor Salonu kullanımına uygundur.
Profesyonel Kum Torbası

 

Renk: Siyah&Turuncu

Ebatlar: 135cm x 40 cm

Ağırlık : 50-60 Kg Yaklaşık

 
Not: BOKS KUM TORBALARINDA KARGO ÜCRETİ YÜKSEK OLDUĞUNDAN KAPIDA ÖDEME YAPILAMAMAKTADIR.


Müşteri Destek Merkezi

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Yorum Yapabilirsiniz ( telefon ve mail bilgileriniz yayınlanmayacaktır.)

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Daha önce yapılmış yorum yok. İlk yorumuz siz yapabilirsiniz.
Dragon Zeroo Trump DHS Adidas Schutt Nittaku Eleiko Gymnova Senoh
-Üyelik Sözleşmesi -Satış Sözleşmesi -Ödeme ve Teslimat -Gizlilik ve Güvenlik -İade Şartları -Tüketicinin Korunması Kanunu -İptal Prosedürü